Zbadaj serce w Świnoujściu - to akcja szpitala miejskiego, który mieszkańców z Kartą Wyspiarza na specjalistyczne badania przyjmie za złotówkę. Goście miasta także mogą liczyć na zniżki.
Akcja "Zadbaj o swoje serce" odbędzie się w sobotę. Dorota Konkolewska, prezes szpitala miejskiego w Świnoujściu przypomina, że osoby, które wybierają się na badania, muszą się odpowiednio przygotować.
- To akcja związana z profilaktyką zdrowia, dotyczy zaproszenia wszystkich, aby przyszli do naszego laboratorium i zbadali lipidogram, czyli to wszystko, co związane jest z cholesterolem, to, co wpływa na nasze serce, na wydolność organizmu. Do badania trzeba się przygotować - trzeba być na czczo. Badanie można przeprowadzić bardzo szybko - zaznacza.
Badania będą przeprowadzane w sobotę w godz. 8-11 w laboratorium szpitalnym przy ul. Mieszka I.
- To akcja związana z profilaktyką zdrowia, dotyczy zaproszenia wszystkich, aby przyszli do naszego laboratorium i zbadali lipidogram, czyli to wszystko, co związane jest z cholesterolem, to, co wpływa na nasze serce, na wydolność organizmu. Do badania trzeba się przygotować - trzeba być na czczo. Badanie można przeprowadzić bardzo szybko - zaznacza.
Badania będą przeprowadzane w sobotę w godz. 8-11 w laboratorium szpitalnym przy ul. Mieszka I.

Radio Szczecin