Okradali sklepy w Złocieńcu - dwaj złodzieje są już w rękach policjantów.
Mężczyźni od połowy stycznia kradli artykuły chemiczne i spożywcze oraz alkohol. Ich kolejnym łupem były losy loteryjne i zdrapki na kwotę prawie 1,5 tysiąca złotych. Policja szybko wpadła na ich trop.
Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. To 28- i 46-latek, obaj mieszkańcy Złocieńca. Jednemu z nich grozi do 12 lat więzienia, bo działał w warunkach recydywy - drugiemu osiem lat za kratami. Sprawa jest rozwojowa.
Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. To 28- i 46-latek, obaj mieszkańcy Złocieńca. Jednemu z nich grozi do 12 lat więzienia, bo działał w warunkach recydywy - drugiemu osiem lat za kratami. Sprawa jest rozwojowa.

Radio Szczecin