Magdalena Pieczyńska ogłosiła oficjalny start w wyborach samorządowych, z ramienia Koalicji Obywatelskiej.
Rodowita gryfinianka ma 42 lata, z wykształcenia jest magistrem ekonomii, ze specjalizacją na temat finansów publicznych.
Blisko 20 lat jest związana z samorządem, a od pięciu jest Radną Miasta Gryfina.
- Startuję do wyborów z pomysłem na samorząd - mówi Magdalena Pieczyńska: - W pierwszej kolejności chcę, aby panowała u nas otwartość i równe traktowanie. W mojej ocenie tego nie było, nie było tej współpracy, nie było tej otwartości, nie było też takiego otwarcia samorządu, urzędu na potrzeby najważniejszych osób - naszych mieszkańców i mieszkanek.
O reelekcję będzie się ubiegał obecny burmistrz Gryfina - Mieczysław Sawaryn. Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia.
Blisko 20 lat jest związana z samorządem, a od pięciu jest Radną Miasta Gryfina.
- Startuję do wyborów z pomysłem na samorząd - mówi Magdalena Pieczyńska: - W pierwszej kolejności chcę, aby panowała u nas otwartość i równe traktowanie. W mojej ocenie tego nie było, nie było tej współpracy, nie było tej otwartości, nie było też takiego otwarcia samorządu, urzędu na potrzeby najważniejszych osób - naszych mieszkańców i mieszkanek.
O reelekcję będzie się ubiegał obecny burmistrz Gryfina - Mieczysław Sawaryn. Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia.

Radio Szczecin