Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

źródło: Olgierd Geblewicz/ Fanpage
źródło: Olgierd Geblewicz/ Fanpage
źródło: Olgierd Geblewicz/ Fanpage
źródło: Olgierd Geblewicz/ Fanpage
Magdalena Pieczyńska ogłosiła oficjalny start w wyborach samorządowych, z ramienia Koalicji Obywatelskiej.
Rodowita gryfinianka ma 42 lata, z wykształcenia jest magistrem ekonomii, ze specjalizacją na temat finansów publicznych.

Blisko 20 lat jest związana z samorządem, a od pięciu jest Radną Miasta Gryfina.

- Startuję do wyborów z pomysłem na samorząd - mówi Magdalena Pieczyńska: - W pierwszej kolejności chcę, aby panowała u nas otwartość i równe traktowanie. W mojej ocenie tego nie było, nie było tej współpracy, nie było tej otwartości, nie było też takiego otwarcia samorządu, urzędu na potrzeby najważniejszych osób - naszych mieszkańców i mieszkanek.

O reelekcję będzie się ubiegał obecny burmistrz Gryfina - Mieczysław Sawaryn. Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia.
- Startuję do wyborów z pomysłem na samorząd - mówi Magdalena Pieczyńska: - W pierwszej kolejności chcę, aby panowała u nas otwartość i równe traktowanie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty