Jest drugi, oficjalny kandydat na burmistrza Polic. To radny Krystian Kowalewski reprezentujący w Radzie Miejskiej klub "Projekt Police".
W jego ocenie w gminie potrzebna jest zmiana pokoleniowa, stąd jego decyzja o kandydowaniu.
- Startuję na burmistrza Polic, ponieważ chcę gminie zapewnić rozwój, miejsce dla mieszkańców, dla młodego pokolenia, które tchnie w gminę więcej energii. Swoją postawą przez 25 lat pokazałem, że zawsze stoję po stronie ludzi i zawsze będę reprezentował głos mieszkańców i działał ku ich pożytkowi i ku ich dobru - zadeklarował.
Krystan Kowalewski jest kandydatem niezależnym, jak i bezpartyjnym. O fotel burmistrza rywalizować będzie z dotychczasowym włodarzem - Władysławem Diakunem.
- Startuję na burmistrza Polic, ponieważ chcę gminie zapewnić rozwój, miejsce dla mieszkańców, dla młodego pokolenia, które tchnie w gminę więcej energii. Swoją postawą przez 25 lat pokazałem, że zawsze stoję po stronie ludzi i zawsze będę reprezentował głos mieszkańców i działał ku ich pożytkowi i ku ich dobru - zadeklarował.
Krystan Kowalewski jest kandydatem niezależnym, jak i bezpartyjnym. O fotel burmistrza rywalizować będzie z dotychczasowym włodarzem - Władysławem Diakunem.
- Startuję na burmistrza Polic, ponieważ chcę gminie zapewnić rozwój, miejsce dla mieszkańców, dla młodego pokolenia, które tchnie w gminę więcej energii. Swoją postawą przez 25 lat pokazałem, że zawsze stoję po stronie ludzi i zawsze będę reprezentował głos mieszkańców i działał ku ich pożytkowi i ku ich dobru - zadeklarował.

Radio Szczecin