15 punktów karnych i mandat w wysokości 2,5 tysiąca złotych dla kierowcy BMW ze Świdwina.
42-latek jechał po "chociwelce" z prędkością 177 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje 90. Został zatrzymany przez stargardzkich policjantów z grupy Speed.
Nieodpowiedzialnemu kierowcy mundurowi wystawili mandat, otrzymał też punkty karne.
Nieodpowiedzialnemu kierowcy mundurowi wystawili mandat, otrzymał też punkty karne.

Radio Szczecin