W szkole w Benicach, w powiecie kamieńskim od poniedziałku zajęcia odbywać się będą on line. Powód? Salmonella.
Do zatrucia doszło prawdopodobnie 19 lutego. Potwierdził to sanepid. Wszyscy uczniowie musieli poddać się badaniu na obecność bakterii. Zebrano próbki i trwa postępowanie wyjaśniające.

Radio Szczecin