Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Grzegorz Ufniarz popiera Krystiana Kowalewskiego w II turze wyborów na burmistrza Polic.
Były kandydat na to stanowisko, startujący z ramienia komitetu "Nasze Police", odpadł w I turze wyborów. Podczas konferencji na Targowisku Miejskim zasugerował swoim wyborcom, aby oddali swój głos na kandydata startującego z własnego komitetu "Projekt Police".

- Chciałbym uprzejmie poprosić o to, aby wszystkie te cztery tysiące 81 osób, które na mnie oddały głos w niedzielę, rozważyło zrobienie tego samego, co ja zamierzam. A ja 21 kwietnia w drugiej turze wyborów zagłosuję na Krystiana Kowalewskiego - powiedział Ufniarz.

Mieszkańcy muszą wskazać, w jakim kierunku powinna pójść gmina - mówi Krystian Kowalewski, kandydat na burmistrza Polic. - Nie możemy dopuścić do sytuacji takiej, że będzie nas tam mniej, że frekwencja będzie niska i się okaże, że mniejszość zdecyduje za nas. Więc apelujemy, prosimy, bądźcie, wybierajcie. Wybierajcie tak, jak uważacie, że jest to najlepsze dla Polic.

Kontrkandydatem Krystiana Kowalewskiego w drugiej turze jest obecny burmistrz Polic Władysław Diakun.
Były kandydat na to stanowisko startujący z ramienia komitetu "Nasze Police" odpadł w I turze wyborów. Podczas konferencji na Targowisku Miejskim zasugerował swoim wyborcom, aby oddali swój głos na kandydata startującego z własnego komitetu "Projekt Police".
Mieszkańcy muszą wskazać, w jakim kierunku powinna pójść gmina - mówi Krystian Kowalewski, kandydat na burmistrza Polic.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty