Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Kolejna akcja protestujących rolników w regionie - ponownie zdecydowali się na wjazd do Szczecina.
Godzina 13:00
Kilkadziesiąt pojazdów rolniczych zaparkowało przez Zachodniopomorskim Urzędem Wojewódzkim. Główny postulat: "nie chcemy Zielonego Ładu w takiej formule, jak jest teraz proponowany rolnikom". Protest potrwa przed urzędem do piątku do godziny 16. Część rolników wcześniej wróci na prace polowe. Rolnicy zapowiedzieli, że wezmą udział w ogólnoeuropejskim proteście rolników, który jest planowany 4 czerwca w Brukseli.

Godzina 11:00
Uwaga na utrudnienia przy wjeździe do Szczecina, do miasta jadą protestujący rolnicy, ruszyli z Pyrzyc starą trójką, czyli drogą wojewódzką numer 119, teraz powinni znajdować się na granicy miasta. Około południa mają się pojawić na Wałach Chrobrego, przy Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim i zamierzają tam pozostać przez 24 godziny.


ZAPOWIEDŹ:
Sporych utrudnień spodziewać mogą się w środę kierowcy podróżujący drogą wojewódzką nr 119. W godzinach od 10 do 13 na odcinku od Pyrzyc, aż do centrum Szczecina spodziewany jest przejazd konwoju pojazdów rolniczych, które dojechać mają w okolice Wałów Chrobrego. W tej części Szczecina planowany jest 24-godzinny protest. Ma zakończyć się w czwartek w godzinach popołudniowych.
Relacja Adama Wosika w Wiadomościach o godzinie 13.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty