Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam
  Autopromocja  
Zobacz

Mat. 8FOW
Mat. 8FOW
To ostatni moment, by zapisać się na zajęcia pod okiem żołnierzy 8 Flotylli Obrony Wybrzeża. Zgłoszenia cywili na kolejną edycję "Trenuj z wojskiem" przyjmowane są tylko do końca dnia.
Zajęcia w Świnoujściu odbywają się po raz drugi. W czasie szkolenia cywile uczeni są obsługi broni, ale także podstaw udzielania pierwszej pomocy i przetrwania w warunkach polowych - mówi kpt. mar. Łukasz Koziarski.

- Sensem tego szkolenia jest to, żeby po tych ośmiu godzinach osoby, które na to szkolenie przyjdą, były w stanie te nowe zdolności sobie jakoś przyswoić i w przyszłości wykorzystać. Zainteresowanie jest spore. Ludzie chętnie przychodzili, byli zadowoleni po zakończeniu tego szkolenia i myślę, że w tym przypadku będzie podobnie - mówi Koziarski.

Dodaje, że zapisy są przyjmowane do godziny. 20.

- Zapisy prowadzimy mailowo, prosimy przesyłać zgłoszenia ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres tzw.swinoujscie@ron.mil.pl. Dostaną państwo wiadomość zwrotną ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi dotyczącymi tego wydarzenia - mówi kpt. mar. Łukasz Koziarski..

Szkolenie odbędzie się w sobotę na terenie strzelnicy wojskowej w Świnoujściu.
Relacja Joanny Maraszek.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty