Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Marek Synowiecki [Radio Szczecin]
Fot. Marek Synowiecki [Radio Szczecin]
Przybędzie mieszkań na osiedlu Lotnisko w Stargardzie-Kluczewie. Gotowy jest nowy budynek przy ulicy Śniadeckiego 13.
Po zakończeniu prac budowlanych, które trwały niespełna półtora roku, Stargardzkie TBS przygotowuje się do technicznego odbioru nowych lokali.

Wiceprezes TBS Natalia Czajkowska-Rzeszut przyznaje, że to jedna z większych mieszkaniowych inwestycji na Lotnisku w ostatnim czasie.

- Budynek z 33 mieszkaniami dla rodzin oczekujących na przydział lokalu komunalnego i myślę, że we wrześniu przystąpimy do zasiedlania budynku - mówi Czajkowska-Rzeszut.

Spółka podkreśla, że lokale przy Śniadeckiego będą wykończone w standardzie „pod klucz”.

- Wystarczy tylko je umeblować i można się wprowadzić. Wszystkie okładziny ścienne, podłogowe, łącznie z wykończeniem łazienki, kuchni i z wyposażeniem kuchni w kuchenkę elektryczną - mówi wiceprezes TBS.

Miasto na ich wybudowanie uzyskało finansowe wsparcie z Banku Gospodarstwa Krajowego i Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa- w sumie ponad 9 milionów złotych. Całość to koszt blisko 12 mln.

Rozpoczęto też przygotowania do budowy kolejnych mieszkań na Lotnisku oraz dwóch nowych budynków - tym razem przy ul. Spokojnej. Wszystkie te inwestycje otrzymały także finansowe wsparcie z BGK i rządowego funduszu.
Relacja Marka Synowieckiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty