Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Kibice III-ligowej piłkarskiej Kotwicy Kołobrzeg protestują przeciwko zamknięciu stadionu miejskiego dla ich ulubieńców.
Kibice III-ligowej piłkarskiej Kotwicy Kołobrzeg protestują przeciwko zamknięciu stadionu miejskiego dla ich ulubieńców.
Kibice III-ligowej piłkarskiej Kotwicy Kołobrzeg protestują przeciwko zamknięciu stadionu miejskiego dla ich ulubieńców.
Kołobrzeg na swoją bazę przygotowań do EURO 2012 wybrała reprezentacja Danii. Władze miasta i przedsiębiorcy liczą na dobry interes, ale w beczce miodu jest łyżka dziegciu: Duńczycy mają wyłączność na użytkowanie stadionu już od stycznia, więc wiosenne mecze ligowe Kotwica będzie rozgrywać na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią.

A tam nie ma trybun, nie wejdą fani klubów przyjezdnych. Kibice Kotwicy nie chcą się na to zgodzić, prezydent Janusz Gromek jest tym zniechęcony. - Mówię kibicom, że dzięki temu przyjadą turyści, będą w naszych hotelach, sanatoriach. Rodzice wasi będą mieli pracę, wy będziecie mieli pracę. A jeden z nich odpowiada, co mnie obchodzą hotelarze. To z kim ja mam rozmawiać i na jakim poziomie? - pyta Gromek.

Stowarzyszenie Kibiców "Nasza Kotwica" w najbliższym czasie ma spotkać się z radnymi i zapowiada dalsze protesty.
Na bocznym boisku nie ma trybun, nie wejdą fani klubów przyjezdnych. Kibice Kotwicy nie chcą się na to zgodzić, prezydent Janusz Gromek jest tym zniechęcony.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty