Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Umowa miasta z federacją piłkarską Danii, której reprezentacja będzie w Kołobrzegu przygotowywała się do meczów Euro 2012 spowodowała, że wiosenne mecze ligowe Kotwica Kołobrzeg rozgrywać będzie na bocznym euroboisku ze sztuczną nawierzchnią.
Umowa miasta z federacją piłkarską Danii, której reprezentacja będzie w Kołobrzegu przygotowywała się do meczów Euro 2012 spowodowała, że wiosenne mecze ligowe Kotwica Kołobrzeg rozgrywać będzie na bocznym euroboisku ze sztuczną nawierzchnią.
Umowa miasta z federacją piłkarską Danii, której reprezentacja będzie w Kołobrzegu przygotowywała się do meczów Euro 2012 spowodowała, że wiosenne mecze ligowe Kotwica Kołobrzeg rozgrywać będzie na bocznym euroboisku ze sztuczną nawierzchnią. Kibice zaprotestowali.
Przeciwko zamknięciu stadionu miejskiego zaprotestowało kilkudziesięciu kibiców trzecioligowej Kotwicy Kołobrzeg.

- Legia gra u siebie na stadionie, mimo że będzie tam reprezentacja Rosji - mówi Mateusz Czerniejewski ze Stowarzyszenia Kibiców "Nasza Kotwica". - Wszystkie kluby ekstraklasy grają u siebie, a nas nie wpuszczają nas na stadion.

Kibice obawiają się, że cała sytuacja może zaprzepaścić szanse awansu Kotwicy do II ligi. - Drużyna wzmocniła się. Szkoda byłoby to zaprzepaścić - mówi jeden z kibiców.

Zaniepokojony jest także trener kołobrzeskiej drużyny, Wojciech Polakowski. - Nie formą fizyczną, gdyż zespół jest bardzo dobrze przygotowany, ale popracować musimy nad formą psychiczną. Nie oszukujmy się, to jest duży cios.

Jeżeli nic się nie zmieni, to w rundzie wiosennej Kotwica rozgrywać będzie mecze na, pozbawionym trybun, euroboisku. Z tego względu w meczach nie będą mogli uczestniczyć kibice drużyn przyjezdnych.
Relacja Mariusza Wolańskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty