Czas Reakcji
Radio SzczecinRadio Szczecin » Czas Reakcji » ARCHIWUM - 2010
"Chciałabym poruszyć problem związany znów z funkcjonowaniem środków komunikacji miejskiej. Chodzi konkretnie o kasowniki i to, co one wybijają na biletach. Uważam, że jeśli kontroli poddawane są bilety i to, co jest na nich widoczne, to nie może być mowy, aby kasownik odbijał jakieś szczątki cyfr!" - to tylko fragment listu pani Sylwii.
15 studentów grafiki V roku Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej w Szczecinie, mimo wcześniejszych zapewnień nie zostało włączonych w struktury nowo powstałej Akademii Sztuki. Do 1 października byli przekonani, iż jako pełnoprawni studenci w WSSU przekształcanej w wydział Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki, tak jak pozostali studenci niższych roczników będą studentami Akademii...
"(...)my już w zasadzie to już jesteśmy pogrążeni w tej swojej beznadziei, bez szans na pomoc, każdy to olewa, pozostały nam tylko media, piszę nam, bo ludzi, na granicy rozstroju nerwowego jest tu więcej." - pisze w mailu zrozpaczony pan Krzysztof. Zarówno on jak i okoliczni mieszkańcy kamienicy przy Bogusława 25 cierpią z powodu sąsiadów zakłócających w nocy ciszę.
12