W kolejnym meczu Energa Basket Ligi koszykarze PGE Spójni Stargard już we wtorek na Górnym Śląsku zmierzą się z GTK Gliwice. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Koszykarze PGE Spójni zmarnowali szansę odniesienia drugiego w tym sezonie zwycięstwa w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Stargardzianie przegrali w piątek nad morzem z Treflem Sopot 64:68 w czwartej kolejce Energa Basket Ligi.

Biało-bordowi prowadzili do przerwy 38:27, ale gospodarze już w trzeciej kwarcie odrobili straty i doprowadzili do remisu. W ostatniej odsłonie Trefl był lepszy i wygrał z ekipą trenera Kamila Piechuckiego. Najskuteczniejszym graczem zespołu znad Iny był Mateusz Kostrzewski, który w piątkowym starciu zdobył 16 punktów.

W kolejnym meczu Energa Basket Ligi koszykarze PGE Spójni Stargard już we wtorek na Górnym Śląsku zmierzą się z GTK Gliwice, które w piątek pokonało na wyjeździe Polpharmę Starogard Gdański 89:70.