Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Robert Lewandowski. Fot. twitter.com/FCBayern
Robert Lewandowski. Fot. twitter.com/FCBayern
Robert Lewandowski strzelił cztery gole, a jego Bayern Monachium wygrał na wyjeździe z Crveną Zvezdą Belgrad 6:0 (1:0) w 5. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów.
Lewandowski trafił do siatki w 53. minucie z rzutu karnego, a potem - już z akcji - w 60., 64. i 68. minucie, a boisko opuścił w 77. minucie, gdy zmienił go Thomas Mueller. Polak w tym sezonie Champions League zdobył już dziesięć bramek i prowadzi w klasyfikacji strzelców.

W innym spotkaniu tej grupy, prowadzony od niedawna przez Jose Mourinho Tottenham Hotspur choć przegrywał 0:2, to pokonał Olympiakos Pireus 4:2 (1:2).

Liderem grupy B jest Bayern, który już wcześniej zapewnił sobie awans do 1/8 finału. Ma pięć punktów przewagi nad Tottenhamem, który po wtorkowym spotkaniu też jest już pewny miejsca w najlepszej szesnastce.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty