Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Mistrz Polski zawita do Szczecina. Piłkarze Pogoni zmierzą się w niedzielę z obrońcą tytułu Piastem Gliwice w 18. kolejce ekstraklasy.
Portowcy pod wodzą Kosty Runjaića od dwóch lat nie wygrali z Piastem w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Niemiecki szkoleniowiec z uznaniem mówi o niedzielnym rywalu i zapewnia, że jego podopieczni będą znakomicie przygotowani do walki o zwycięstwo.

- Piast jest bardzo dobrą drużyną jest aktualnym mistrzem Polski i musimy wiele pokazać, i być w dobrej dyspozycji, żeby stoczyć bój z Piastem. Oni mają dobrego doświadczonego trenera. Moim zdaniem jest to stabilna, dobrze zorganizowana i dużo biegająca drużyna, która też chce powalczyć o coś więcej, mają też oczywiście bardzo dobrych zawodników Hateley, Felix, Badia, ale my będziemy dobrze przygotowani do tego meczu - mówi Kosty Runjaića.

Obrońca Dumy Pomorza Igor Łasicki spodziewa się dobrego widowiska i liczy na zdobycie kompletu punktów. - Mecz powinien być na wysokim poziomie, bo oni będą na pewno chcieli zdobyć punkty tutaj, ale my się im nie damy i mam nadzieję, że to my, my zdobędziemy trzy punkty - mówi Igor Łasicki.

Niedzielny mecz piłkarzy Pogoni z Piastem Gliwice rozpocznie się o godzinie 15:00 na stadionie przy Twardowskiego w Szczecinie.
Relacja Artura Dyczewskiego [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty