Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarze ręczni Sandry SPA Pogoni po raz ostatni w tym roku zagrają w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. W piątek rywalem szczecinian będzie Orlen Wisła Płock.
Nafciarze są jedynym zespołem bez porażki i z kompletem zwycięstw prowadzą w tabeli Superligi. Skrzydłowy portowej siódemki Dawid Krysiak przyznaje, że mecz z liderem będzie znakomitą okazją do zebrania cennego doświadczenia.

- Tam się jedzie po to, żeby zdobywać doświadczenie. Jesteśmy młodym zespołem, mamy dużo młodych chłopaków, którzy potrzebują jak najwięcej grania. Dla nas mecze z takim zespołem są bardzo dobre i przydatne. Nie jedziemy tam ze zwieszona głową. Każdy chce pokazać się z jak najlepszej strony, jak najwięcej się nauczyć z tego meczu. Na pewno nie położymy się przed Płockiem, pokazaliśmy to w pierwszej rundzie w tym sezonie. Potrafimy postawić twarde warunki gry, tam skończyło się chyba minus 3 dla nas. Będziemy walczyć i zobaczymy co będzie - mówi Krysiak.

Spotkanie szczypiornistów Orlenu Wisły z Sandrą SPA Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 18 w Płocku.
Skrzydłowy portowej siódemki Dawid Krysiak przyznaje, że mecz z liderem będzie znakomitą okazją do zebrania cennego doświadczenia.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty