Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police odniosły pierwsze zwycięstwo w Nowym Roku. Ekipa tureckiego trenera Ferhata Akbasa pokonała Dresdner SC 3:1 w sparingowym meczu rozegranym w Policach.
Niedzielne towarzyskie spotkanie z niemieckim zespołem zakończyło się remisem 2:2. W obu kontrolnych grach wystąpiły wszystkie przebywające obecnie w Policach zawodniczki Chemika w tym Anna Łozowska, dla której były to premierowe gry po wyleczeniu kontuzji ręki.

W sparingach nie grały tylko Marlena Kowalewska, Natalia Mędrzyk i Martyna Łukasik, które wraz z reprezentacją Polski we wtorek w holenderskim Apeldoorn rozpoczną zmagania w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Tokio.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty