Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. www.pzps.pl
Fot. www.pzps.pl
Włoska federacja siatkówki (FIPAV) podjęła ostateczną decyzję o zakończeniu zmagań ligowych na wszystkich szczeblach w tym sezonie. Medale za czołowe miejsca nie zostaną przyznane, zarówno w przypadku rozgrywek mężczyzn, jak i kobiet.
W poniedziałek władze ligi poinformowały o zakończeniu sezonu u pań. Jedyną niewiadomą była kwestia przyznania tytułu mistrzowskiego. Zwycięzcą fazy zasadniczej zostało Imoco Volley, którego rozgrywającą jest Joanna Wołosz. Drużyna z Conegliano wyprzedziła Une E-work Busto Arsizio oraz zespół przyjmującej Zuzanny Góreckiej - Igor Gorgonzola Novara.

Również w poniedziałek podano informację o zakończeniu przerwanej w marcu fazy zasadniczej w tamtejszej ekstraklasie mężczyzn. Rozważano jeszcze możliwość przeprowadzenia play-offów, jednak krajowa federacja odrzuciła tę koncepcję. Na czele uplasowało się Cucine Lube Civitanova Mateusza Bieńka, wyprzedzając Leo Shoes Modena Bartosza Bednorza oraz Sir Safety Conad Perugia Wilfredo Leona oraz trenera reprezentacji Polski Vitala Heynena.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty