autopromocja

Piłkarze Błękitnych od remisu rozpoczęli ponowne występy w II lidze po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Stargardzianie zremisowali w środę na wyjeździe z wyżej notowaną Resovią Rzeszów 1:1.
Do przerwy gospodarze po golu Ukraińca Serhija Krykuna prowadzili 1:0. Wyrównującą bramkę w 50 minucie zdobył Krystian Sanocki i mecz zakończył się podziałem punktów. Zespół Błękitnych pod nieobecność trenera Adama Topolskiego prowadził w Rzeszowie jego asystent Jarosław Piskorz.

To trzeci remis Błękitnych w trzecim tegorocznym meczu. W tabeli rozgrywek stargardzianie zajmują 8 miejsce. W kolejnym spotkaniu 2 ligi piłkarze Błękitnych już pod wodzą trenera Adama Topolskiego w niedzielę w Stargardzie zmierzą się ze Zniczem Pruszków.