Piłkarze Błękitnych utrzymali się w 2. lidze. Stargardzianie pokonali we Wronkach rezerwy Lecha Poznań 3:0 w ostatniej kolejce rozgrywek.
Po bezbramkowej pierwszej odsłonie prowadzenie dla Błękitnych w 75. minucie uzyskał Krystian Sanocki. W 80. minucie drugiego gola strzelił Jakub Szrek. Rezultat sobotniego starcia ustalił w 82. minucie Patryk Paczuk.

Po sobotnim zwycięstwie ekipa trenera Adama Topolskiego uratowała się przed spadkiem do 3. ligi. Błękitnym w utrzymaniu pomogli także piłkarze Pogoni Siedlce, którzy pokonali w Stalowej Woli tamtejszą Stal 3:0.

Stal po tej porażce opuszcza szeregi drugoligowców. Piłkarze Błękitnych Stargard ostatecznie zmagania w 2. lidze zakończyli na 12. miejscu w tabeli.