Piłkarze Błękitnych Stargard. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Błękitnych zdobyli cenny punkt w drugiej lidze. Stargardzianie zremisowali w piątek w Stalowej Woli ze Stalą Rzeszów 2:2 w 25. kolejce rozgrywek.
Piątkowe spotkanie miało niecodzienny przebieg. Stal po golach Bartosza Wolskiego w 55. minucie i Mariusza Sławka w 58. minucie prowadziła 2:0, choć od początku drugiej połowy grała w osłabionym składzie, ponieważ czerwoną kartkę, po dwóch żółtych, otrzymał Krystian Pieczara.

Sygnał do odrabiania strat dla Błękitnych dał Mateusz Bochnak, który w 74. minucie strzelił kontaktowego gola. Do remisu w trzeciej minucie - doliczonego czasu gry - doprowadził Jakub Ostrowski i mecz zakończył się podziałem punktów.

W kolejnym spotkaniu 2. ligi, piłkarze Błękitnych - 10 kwietnia w Stargardzie - zmierzą się z Sokołem Ostróda.