W sobotę, stargardzianie zremisowali na wyjeździe z Pogonią Siedlce 2:2 w 31. kolejce rozgrywek.
W 16. minucie gospodarze, po golu Krzysztofa Danielewicza, objęli prowadzenie. Do remisu w doliczonym czasie gry doprowadził Mateusz Bochnak.

W 64. minucie bramkę strzelił Damian Niedojad i było 2:1 dla Błękitnych. Niestety tego korzystnego rezultatu nie udało się utrzymać do końcowego gwizdka, bo w 80. minucie drugiego gola dla Pogoni zdobył Marcin Kozłowski i sobotnie spotkanie w Siedlcach zakończyło się podziałem punktów.

To trzeci z rzędu remis i czwarty mecz bez zwycięstwa stargardzian w ligowych rozgrywkach. Drużyna trenera Adama Topolskiego po remisie z Pogonią nadal zajmuje 16 miejsce w tabeli z przewagą trzech punktów nad otwierającą strefę spadkową Olimpią Elbląg.

W kolejnym meczu 2. ligi piłkarze Błękitnych za tydzień w Stargardzie zmierzą się z Olimpią Grudziądz.