Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Jens Gustafsson, trener Pogoni Szczecin. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Jens Gustafsson, trener Pogoni Szczecin. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Pogoń Szczecin "nie ma problemu z transferami", na pewno będzie jeszcze "działać na rynku" - oceniał w "Rozmowach pod krawatem" trener Portowców Jens Gustafsson, pytany o potencjał drużyny, która jest obecnie na trzecim miejscu tabeli piłkarskiej ekstraklasy.
- Transfery nie są problemem. Chcę powiedzieć kibicom: na pewno będziemy działać na rynku transferowym, ale nie można zbudować klubu na samych transferach. To nie jest działanie na dłuższą metę. Trening i szkolenie to najlepszy transfer, jaki można zrobić - mówi Gustafsson.

- Mówi pan: trening, tymczasem przez pół roku nie wyciągnął Pan z akademii Pogoni Szczecin ani jednego młodego piłkarza, do czego przyzwyczaił nas były trener Kosta Runjaić - mówi prowadzący rozmowę Kamil Nieradka.

- W okresie przygotowawczym trzech młodych zawodników rozpoczęło treningi z pierwszym zespołem. Teraz czekamy na odpowiedni moment, aby wprowadzić ich do zespołu - mówi trener Portowców.

W sobotę, na inaugurację wiosennej rundy piłkarskiej ekstraklasy, Pogoń Szczecin zremisowała na wyjeździe w Łodzi z Widzewem 3:3. Portowcy stracili prowadzenie w ostatniej akcji meczu.
Pogoń Szczecin "nie ma problemu z transferami", na pewno będzie jeszcze "działać na rynku" - oceniał w "Rozmowach pod krawatem" trener Portowców Jens Gustafsson.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty