Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarki ręczne Kusego szlifują formę na finałowy turniej Mistrzostw Polski juniorek, który w sobotę i niedzielę odbędzie się w Szczecinie.
W hali przy Twardowskiego o medale walczyć będą w sumie cztery zespoły. Oprócz ekipy trenerki Magdaleny Michniewicz w imprezie wystąpią także szczypiornistki MKS-u Gniezno, UKS-u Dziewiątka Legnica i MTS-u Kwidzyn.

Obrotowa Kusego Nina Klimek zapewnia, że szczecinianki są w dobrej formie i właściwie przygotowane do finałowej rywalizacji. - Wydaję mi się, że jesteśmy przygotowane jak najlepiej do tej pory. Trenujemy ciężko, pracujemy na nasz sukces już od bardzo dawna, tak naprawdę od wielu lat i zobaczymy efekty. Pokażemy się z najlepszej strony i zobaczymy się w sobotę. Gwarantujemy najlepsze emocje w Szczecinie tego dnia - zapowiada Klimek.

Piłkarki ręczne Kusego Szczecin w sobotnim półfinałowym meczu Mistrzostw Polski juniorek zmierzą się z MKS-em Gniezno. W drugiej parze półfinałowej UKS Dziewiątka Legnica zagra z MTS-em Kwidzyn. Zwycięzcy sobotnich spotkań w niedzielę zagrają o złoty medal a pokonane drużyny walczyć będą o brąz.
Obrotowa Kusego Nina Klimek zapewnia, że szczecinianki są w dobrej formie i właściwie przygotowane do finałowej rywalizacji.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty