Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarki ręczne Kusego rozpoczynają występy w finałowym turnieju Mistrzostw Polski juniorek.
W hali przy Twardowskiego przez dwa dni o medale, oprócz szczecińskiej siódemki, walczyć będą szczypiornistki MKS-u Gniezno, UKS-u Dziewiątka Legnica i MTS-u Kwidzyn. Zawodniczki Kusego w półfinałowym meczu zmierzą się dziś z MKS-em Gniezno.

Jak mówi trenerka szczecińskiej drużyny Magdalena Michniewicz, rywalki są dobrze znane i o wyniku mogą zadecydować cechy wolicjonalne. - Z Gnieznem znamy się bardzo dobrze, gramy na różnych turniejach i również rozgrywkach centralnych, młodzieżowych rozgrywkach. Część dziewczyn grało dwa razy i jako juniorka młodsza i jako juniorki z Gnieznem, więc naprawdę znamy się bardzo dobrze i myślę, że tylko i wyłącznie podejście do danego meczu da nam taką możliwość, żeby ten mecz wygrać. Naprawdę już nie ma co się rozpisywać, kto jest lepszy. Kto będzie chciał i zostawi serducho na parkiecie, ten wygra.

Sobotni półfinałowy mecz piłkarek ręcznych Kusego z MKS-em Gniezno w Mistrzostwach Polski juniorek rozpocznie się o godzinie 13.30 w hali przy Twardowskiego w Szczecinie. Zwycięzca awansuje do finału i w niedzielę zagra o złoty medal, natomiast pokonany zespół walczyć będzie o brąz.
Jak mówi trenerka szczecińskiej drużyny Magdalena Michniewicz, rywalki są dobrze znane i o wyniku mogą zadecydować cechy wolicjonalne.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty