Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Zimowy rozkład lotów jest ważny do 28 marca 2020 roku. Fot. pixabay.com / Free-Photos (CC0 domena publiczna)
Zimowy rozkład lotów jest ważny do 28 marca 2020 roku. Fot. pixabay.com / Free-Photos (CC0 domena publiczna)
W niedzielę 27 października wejdzie w życie nowy, zimowy rozkład lotów. Największe polskie lotniska oraz przewoźnicy chcą przyciągnąć pasażerów nowymi kierunkami.
W ofercie pojawią się bezpośrednie połączenia do europejskich miast, kurortów turystycznych oraz do dalekich krajów.

Z Warszawy będzie można polecieć do stolicy Sri Lanki, Kolombo, a w styczniu przyszłego roku na nowe, pekińskie lotnisko Daxing. Oba kierunki znalazły się w ofercie Polskich Linii Lotniczych LOT.

Z kolei węgierski WizzAir jeszcze w październiku zaoferuje nowe połączenie z Warszawy do izraelskiego kurortu Ejlat. Od początku przyszłego roku będzie można polecieć także do Grenoble Turynu i Werony.

W Katowicach nowością są połączenia do Aten, Birmingham, Dublina, Edynburga, Londynu-Stansted i Mediolanu-Bergamo. Trasy będzie obsługiwać irlandzki Ryanair.

We Wrocławiu nowością są między innymi Odessa, Kijów i Lwów. W rozkładzie pozostanie też bardzo popularne połączenie do Amsterdamu obsługiwane przez linie KLM.

Z Krakowa będzie można natomiast polecieć między innymi do Brukseli, Chersonia, Londynu Luton oraz Palermo i Glasgow.

Zimowy rozkład lotów jest ważny do 28 marca 2020 roku.
Od niedzieli zimowy rozklad lotow

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty