Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Minister Paweł Mucha. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Minister Paweł Mucha. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Zastępca szefa kancelarii prezydenta Paweł Mucha powiedział, że dalsza prezydentura Andrzeja Dudy jest gwarantem rozsądnych zmian na kolejne lata. W sobotę Andrzej Duda zainaugurował swoją kampanię wyborczą.
Ubiegającemu się o reelekcję prezydentowi poparcia udzieliło Prawo i Sprawiedliwość. Paweł Mucha powiedział w TVP Info, że Andrzej Duda jest politykiem, który dotrzymuje słowa.

- Zapowiedział obniżenie wieku emerytalnego. Ten wiek emerytalny został obniżony. Mówił o programach dotyczących rodziny - te programy zostały wdrożone. Mówił o walce z bezrobociem - dzisiaj mamy najniższe w historii bezrobocie. To jest dzisiaj doświadczenie, ogromne doświadczenie polityczne tej prezydentury, która jest prezydenturą sukcesu i gwarancja stabilności na następne pięć lat. To jest prezydent, który mając ten bagaż wykonywania tego mandatu pochodzącego z wyborów powszechnych, jest najlepszym gwarantem rozsądnej kontynuacji i podejmowania nowych wyzwań - mówił Mucha.

- To jest człowiek, który umie, który potrafi, który wie co trzeba zrobić w polskich sprawach. Jest zdeterminowany żeby kontynuować swoją misję - mówił Paweł Mucha.

Podczas konwencji w warszawskiej Hali Expo Andrzej Duda powiedział, że jego kampanię wyborczą wypełnią spotkania z Polakami i wsłuchiwanie się w ich potrzeby. Sztab wyborczy prezydenta Dudy zostanie zaprezentowany w przyszłym tygodniu.

Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbędzie się 10 maja, a druga, jeśli będzie to konieczne - 24 maja.
Paweł Mucha powiedział w TVP Info, że Andrzej Duda jest politykiem, który dotrzymuje słowa.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty