Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. PAP/Jarek Praszkiewicz
Fot. PAP/Jarek Praszkiewicz
Dwie osoby zginęły w katastrofie awionetki, która rozbiła się w Lipowej w powiecie żywieckim. Na miejscu są służby, które ustalają przyczyny zdarzenia.
Do zdarzenia doszło około 9.30. Warunki pogodowe były wówczas trudne, bo w regionie występowały mgły. Policja, która pierwsza poinformowała o wypadku, podała, że zginęły dwie osoby. W takim przypadku ruszają szczegółowe procedury. Rozpocznie pracę Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych i sprawdzi stan maszyny, parametry lotu, uprawnienia kierujących. To na pewno nie będą szybkie ustalenia, bo danych do zebrania jest bardzo dużo.

Wiadomo, że maszyna po uderzeniu w ziemię spłonęła, ogień ugasili strażacy.

Jak informuje żywiecka policja, w związku z wypadkiem nie ma w tej chwili w Lipowej żadnych utrudnień z przejazdem.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
Relacja Jarosława Krajewskiego [IAR]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty