Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » GRAMY PO POLSKU
GIERMASZ-Gramy po polsku na 27.11.21
Po premierze wybuchła wielka afera - a rok później, okazuje się, że zgodnie z naszymi przypuszczeniami gracze jednak zwrócą uwagę, że to naprawdę fajna przygoda w cyberpunkowym świecie. Polski hit z coraz lepszą sprzedażą i opiniami kupujących. Między innymi o tym opowiada Michał Król. W tym wydaniu kącika Gramy po polsku także sporo informacji o planach dotyczących rozwoju już wydanych produkcji. Bądź też - ich odświeżeniu w nadziei na powrót zainteresowania graczy.
GIERMASZ-Gramy po polsku na 20.11.21
Nie milkną echa bardzo udanej premiery studia, które siedzibę ma w Szczecinie. Ich przygoda na obcej planecie, gatunkowy miks podlany fenomenalną grafiką, wciąż sprzedaje się bardzo dobrze - informuje Michał Król. Poza tym, są pierwsze wrażenia z ogrywania kontynuacji wielkiego, światowego hitu. I wygląda na to, że opóźnienia premiery ostatecznie jednak wyjdą tej produkcji na dobre. Niezmiennie też sprawdzamy, co dzieje się u mniejszych twórców - choć nominacje do nagrody gry roku dla pewnego znanego tytułu oczywiście też odnotowujemy.
GIERMASZ-Gramy po polsku na 13.11.21
Na rynku symulatorów nie brakuje spektakularnych - jak na gatunek - sukcesów. Z drugiej strony, przy ogromnym nasyceniu produkcjami o takich założeniach rozgrywki, zdarzają się i spektakularne wpadki. Na razie, jak informuje Michał Król, taki los spotkał symulator budowania... więzienia... Kilka innych produkcji z Polski też nie miało wymarzonego debiutu, ale cały czas mamy nadzieję (bo są na to przykłady w branży), że przynajmniej uda się zwrócić koszty produkcji. Są też dobre informacje, bo jeden z coraz mocniej rozwijających się zespołów, znowu informuje o kolejnej współpracy i grze w produkcji.
GIERMASZ-Gramy po polsku na 06.11.21
Mimo wielu upadków - czasami spektakularnych - o których także naturalnie mówimy w kąciku Gramy po polsku, w ogólnym rozrachunku nasza branża sukcesywnie pnie się do góry. Większe gry, mniejsze, a naprawdę wiele z nich znalazło się w ostatnim zestawieniu sprzedaży największego cyfrowego sklepu na świecie. Między innymi o tym mówi Michał Król, rozmawiamy także o znanym polskim piłkarzu, który wchodzi ze swoim słynnym nazwiskiem i finansami na rynek tworzenia gier.