Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

Maria Ilnicka-Mądry w "Rozmowach pod krawatem". Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Maria Ilnicka-Mądry w "Rozmowach pod krawatem". Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piotr Krzystek to jedyny słuszny kandydat na prezydenta Szczecina - mówiła w "Rozmowach pod krawatem" Maria Ilnicka-Mądry.
Kandydatka Bezpartyjnych do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego dodawała, że jest spokojna o sukces urzędującego prezydenta, potwierdzają to też sondaże. Choć w zależności od tego, kto je przeprowadza na pierwszym miejscu jest Krzystek, zmienia się tylko kandydat na drugim miejscu, to Bartłomiej Sochański lub Sławomir Nitras.

- Cały czas, bez względu na to kto prowadzi badanie, Piotr Krzystek ma największe szanse - podkreśla Ilnicka-Mądry.

- Będzie druga tura, czy nie? Może to będzie tak, że prezydent Krzystek po prostu wygra w cuglach bez drugiej tury? - zapytał prowadzący audycję Konrad Wojtyła.

- Bardzo byśmy byli z tego powodu radzi, ale wszystko oddajemy wyborcom i to oni zdecydują - odpowiedziała Ilnicka-Mądry.

Oprócz Piotra Krzystka, na prezydenta Szczecina startują: Sławomir Nitras z Koalicji Obywatelskiej, Dawid Krystek z SLD, Bartłomiej Sochański z PiS-u, Piotr Czypicki ze Szczecińskiego Ruchu Miejskiego i Jakub Kozieł popierany przez Ruch Kukiz'15 i Partię Wolność Janusza Korwin-Mikkego.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października.
Kandydatka Bezpartyjnych do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego dodawała, że jest spokojna o sukces urzędującego prezydenta, potwierdzają to też sondaże.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty