Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Magdalena Kochan. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Magdalena Kochan. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Słuchalność Radia Szczecin spada z roku na rok, od kiedy zasiada Pan w radzie nadzorczej stacji - mówiła do Edwarda Kosmala z NSZZ "Solidarności" rolników indywidualnych Magdalena Kochan z Platformy Obywatelskiej. To podczas "Bitwy o Głosy", czyli przedwyborczej debaty kandydatów do Senatu, która odbyła się w naszym studiu.
Kandydatka PO mówiła, że słuchalność stacji spada. Rozpoczęła pytaniem, właśnie do Edwarda Kosmala.

- Co zrobić, żeby poprawić albo nie dopuszczać do spadku słuchalności regionalnego radia, nad którym to spadkiem naprawdę ubolewam? - pytała Kochan.

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Senatu Edward Kosmal odpowiadał:

- Żadne radio, które tu funkcjonuje, nie przebija tego. Jest słuchane nie tylko w Szczecinie, ale również poza rejonem. Rozmawiamy jak można zwiększyć zasięg tego radia. Słuchalność jest największa i tutaj nie ma pani racji - odpowiedział Kosmal.

Kandydatka PO podkreślała, że nie chodzi jej o fakt czy Radio Szczecin jest liderem w Szczecinie, a o tendencję, która zdaniem Magdaleny Kochan jest spadkowa.

- Spada i to systematycznie. Z 20 do niespełna 16 procent. To jest duży odpływ - mówiła Kochan.

Tymczasem międzynarodowy koncern zajmujący się badaniami rynku i opinii publicznej Millward Brown podaje, że w 2017 roku Radio Szczecin było najchętniej słuchaną stacją w Szczecinie i liderem na przestrzeni roku z wynikiem 16,5 procent. W roku 2018 było jeszcze lepiej - Radio Szczecin uzyskało najwyższy udział w rynku w historii pomiarów z wynikiem 17,6 procent w skali roku.

Edward Kosmal zasiada w radzie nadzorczej Radia Szczecin od 2016 roku.
Kandydatka PO mówiła, że słuchalność stacji spada. Rozpoczęła pytaniem, właśnie do Edwarda Kosmala.
Przedstawiciel "Solidarności" rolników indywidualnych i kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Senatu odpowiadał:
Kandydatka PO podkreślała, że nie chodzi jej o fakt czy Radio Szczecin jest liderem w Szczecinie, a o tendencję, która zdaniem Magdaleny Kochan jest spadkowa.

Dodaj komentarz 8 komentarzy

tonąca brzytwy się chwyta !!!
papa
Kłamstwo na kłamstwie droga pani. Słucham Radia Szczecin pilniej niż za waszych czasów, gdzie rodio to było na waszej smyczy. Teraz dopiero od Dobrej Zmiany panuje tu wolność słowa i pluralizm dziennikarstwa. Słucham RS nawet w Chinach z którycb serdecznie pozdrawiam nawet opozycję.
A podczas debaty senackiej kandydatka oświadczyła, że rzadko..., a właściwie w ogóle nie kłamie.
Należy mieć nadzieję, że "mijanie się z prawdą" nie jest linią przewodnią tej partii.
socjotechnika i cwaniactwo
Dobrze że ci z PiSu sami kryształowi. Pan Grobarczyk nigdy nieprawdy na temat promu nie mówił. Pani Jacyna też zawsze taka merytoryczna była...
dlaczego Radio Szczecin nie opublikowało mojego postu dotyczącego kłamliwych informacji o niespadającej słuchalności???
wolicie to zrobić w ramach sprostowania wyborczego?
Pani Poseł pomyliła słuchalność z ... nakładem.
Słuchalność RS rośnie, ... a nakład papierowy i cyfrowa prenumerata pewnej gazety ... maleje.
Ciekawe audycje, pluralizm wypowiedzi.
Faktem jest, że nieraz zadawane są ... trudne pytania, na które Pani Poseł nieraz nie chce odpowiadać np. O przyzwoitość Staszka z Koszalina.
Przykład. Nowe osoby na forum RS.
dalej blokujecie posty wykazujące, że publikujecie nieprawdę.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty