Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Realizacja: Maciej Papke [Radio Szczecin]
Miało być otwarte na początku grudnia, stało się to jednak dopiero dziś - już działa lodowisko przy ulicy Botanicznej w Szczecinie.
Sezon rozpoczęło później z powodu remontu. Nad taflą o powierzchni 1800 metrów kwadratowych zamontowano duży, drewniany dach. Mieszkańcy prawobrzeża właśnie na lodowisku postanowili spalić poświąteczne kalorie.

- Super. To wykorzystany dziś mój prezent mikołajkowy - w prezencie były łyżwy; eleganckie, z futerkiem. Znakomita zabawa - zdradziła jedna z łyżwiarek.

- Dlatego tak późno, bo robiliśmy zadaszenie, żeby komfort był większy: opady deszczu i śniegu nie będą nam groźne... - zaprasza Piotr Fornalski, współwłaściciel lodowiska.

- Jest wyczyszczone, na razie jest OK. To fajny sport, zamiast siedzieć na kanapie można przyjść i pojeździć - powiedziała kolejna z łyżwiarek.

- Taka atrakcja między świętami a Sylwestrem to coś fajnego. Nie ma na co narzekać, trzeba się bawić, jeździć i korzystać - dodał jej znajomy.

W sobotę lodowisko otwarte będzie do godziny 21. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy.
Relacja Joanny Gralki
W sobotę lodowisko otwarte będzie do godziny 21. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
W sobotę lodowisko otwarte będzie do godziny 21. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty