Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. pixabay.com / fernandozhiminaicela (CC0 domena publiczna)
Fot. pixabay.com / fernandozhiminaicela (CC0 domena publiczna)
Koronawirus u pracownika ZUS w Koszalinie, jest na kwarantannie. Na kwarantannę zostało skierowanych także dwóch pracowników, którzy w jednym pomieszczeniu pracowali z zakażonym - poinformował Karol Jagielski, rzecznik ZUS województwa zachodniopomorskiego.
- Żadna z tych osób nie miała bezpośredniego kontaktu z klientami. Pomieszczenie wyłączono z użytku i poddano dezynfekcji włącznie z korytarzami i klatką schodową. Poinformowaliśmy o tym sanepid. Koszaliński oddział zachował ciągłość działania, realizacja kluczowych zadań placówki nie jest zagrożona - dodał Jagielski.

Koszaliński ZUS w terminie realizuje wypłaty świadczeń. W placówce są zachowywane wszystkie zasady bezpieczeństwa, codziennie przeprowadzana jest dezynfekcja.


07:53 28/05/2020- Żadna z tych osób nie miała bezpośredniego kontaktu z klientami. Pomieszczenie wyłączono z użytku i poddano dezynfekcji włącznie z korytarzami i klatką schodową. Poinformowaliśmy o tym sanepid. Koszaliński oddział zachował ciągłość działania, realizacja kluczowych zadań placówki nie jest zagrożona - dodał Jagielski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty