Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Źródło: Robert Stachnik [Radio Szczecin] / https://www.facebook.com/FiliksMagdalena
Źródło: Robert Stachnik [Radio Szczecin] / https://www.facebook.com/FiliksMagdalena
Kłótnia opozycji po zapowiedzi Lewicy w sprawie poparcia Funduszu Odbudowy - w sieci dyskutują też dwie posłanki z naszego regionu.
Magdalena Filiks z Platformy Obywatelskiej i Katarzyna Kotula z Lewicy ostro występowały na Strajkach Kobiet. Teraz jedna, Filiks, pisze na portalu społecznościowym o "policzku dla wszystkich, którzy protestują na ulicach". A Kotula odpowiada: "mówiliście, że kto zagłosuje przeciwko Funduszowi to zdrajca - mam podesłać screeny posłów PO"?

Nowa Lewica wczoraj poinformowała, że na spotkaniu z premierem wynegocjowała wszystko to, na czym jej zależało. Szef PO Borys Budka liczy, że jeszcze "pójdą po rozum do głowy". Z kolei wspierający Lewicę były prezydent Aleksander Kwaśniewski oceniał w TVN24, że
"Lewica stanęła na wysokości zadania, uznała, że racja stanu jest
ważniejsza".

Dodaj komentarz 10 komentarzy

Postkomuniści dogadali się z katobolszewikami.
Lubią być dmuchani
A czy tak zwana zlednoczona prawica w sposób zjednoczony zagłosuje za tym budżetem, czy frakcja Ziobry będzie za rezygnacją z tej kasy? Napiszcie coś o tym droga redakcjo.... No chyba że obecnie to opozycja jest odpowiedzialna za pracę rządu.
To tylko potwierdza jedyny "program" Platformy Obywatelskiej, czyli tzw. antypis.
Tyle nakradli i ciągle im mało rzygać się chce
@Stetinensis - są ludzie z którymi nawet nie chciałbym znaleźć a co dopiero zgubić. I jeśli chodzi o obecny rząd - wpisuje się w to powiedzenie. Z resztą nie tylko on PO=PiS...
Targowica jak zwykle wbrew rozsądkowi przeciw PiS i przeciw miliardom dla Polski.
@Janek .N
Wydmuchany to musi się czuć Budka, z Koalicja Obywatelską ... który zakiwał się tak, że się potknął o własne nogi.
Pawełku a Ty nadal w matriksie. Tutaj nie chodzi o negację tej dotacji tylko o sposób rozdysponowania tych pieniędzy. Chcesz się założyć że jak je dostaniemy to powstanie program 700+? Większość tej kasy pójdzie na łapówki wyborcze dla obywateli a nie na faktyczne inwestycje w infrastrukturę.
Aby rozdysponować pieniądze chłopcze, to najpierw trzeba je dostać. Aby je dostać, to najpierw trzeba przegłosować Krajowy Plan Odbudowy. Targowica oczywiście jest przeciw. Zgodnie z dziecinną zasadą, na złość babci odmrożę sobie uszy.
Pawełku, z tego co wiem to skłócona prawica ma większość w sejmie, po co im zatem zgoda opozycji? Czyżby część koalicjantów nie chciała tych pieniędzy?

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty