Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Wizualizacja Fabryki Wody. Mat. UM Szczecin
Wizualizacja Fabryki Wody. Mat. UM Szczecin
Restauracja, kawiarnie, siłownia, klub fitness czy kręgielnia - trwa przetarg na najem powierzchni pod prowadzenie działalności w powstającym w Szczecinie kompleksie Fabryka Wody.
Oferty można składać do 24 listopada.

Fabryka Wody to ponad 16 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej.
Oprócz basenów, zjeżdżalni, saunarium i Edukatorium, część obiektu przeznaczona będzie pod działalność komercyjną.

Restauracja z kawiarnią, bary, pijalnia soków, fitness i siłownia, squash, kręgielnia z bilardem, ścianka wspinaczkowa, sklepik, bawialnia dla dzieci to dodatkowe elementy, które mają uzupełniać ofertę całego kompleksu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty