Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Jak rozwijać siebie i firmę? Pracownicy oraz przedsiębiorcy wymieniają się doświadczeniami podczas biznesowej konferencji w szczecińskim Marriotcie.
Tematami wykładów są m.in. czas po pandemicznym kryzysie, ekonomiczne skutki wojny na Ukrainie, zaufanie do pracodawcy ale też mnóstwo ciekawostek np. umiejętność radzenia sobie ze stresem, jedzenie w godzinach pracy i jak zaufanie do firmy wpływa na lojalność pracowników.

Zawsze można się czymś ciekawym zainspirować - mówi Robert, jeden z uczestników konferencji. - Myślę, że jest kluczowe to, abyśmy poznawali się tutaj i wymieniali doświadczeniami. To jest świetne miejsce, w którym można spotkać praktyków, którzy pokazują to, w jaki sposób wykorzystywać wiedzę, którą zdobywamy. A także wymieniać się doświadczeniami i jednocześnie inspirować tym, co słyszymy od ludzi, którzy tutaj mają swoje prelekcje.

Bo biznes to relacja i spotkania - tłumaczyła Katarzyna Opiekulska-Sozańska, organizatorka konferencji i dyrektorka LSJ HR Group. - Pandemia niestety nie sprzyjała w rozwojowi w biznesie ale na szczęście możemy już wrócić na właściwe tory. Po dwóch latach widać jak na dłoni, że ludzie tworzący biznes są spragnieni kontaktów, relacji, a tym samym właśnie rozwoju. Liczba i zestaw gości podczas naszej konferencji mówi o tym najlepiej. Są m.in. Beata Tadla, Bogdan Sosnowski, Sebastian Kotow, Szymon Kudła, Roman Borecki czy profesor Dariusz Zarzecki.


Jednym z prelegentów konferencji jest Artur Dzięgielewski, który opowiedział o tym, jak zapewnienie pracownikom posiłku w godzinach pracy wpływa na ich motywację i efektywność.

- Jeżeli pracownicy nie spożywają regularnych posiłków, to są mniej efektywni, są senni, popełniają więcej błędów. Pokazują to badania, o których będę dzisiaj opowiadał i demonstrował. Warto pamiętać, aby to śniadanie jeść. A śniadanie nie równa się kawa, energetyk lub batonik z automatu... - podkreślał Dzięgielewski.

Organizatorem konferencji jest LSJ HR GROUP - szczecińska firma rekrutacyjna z 20-letnim doświadczeniem, która pozyskuje pracowników dla krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw z regionu.
- Zawsze można się czymś ciekawym zainspirować - mówi Robert, jeden z uczestników konferencji.
Jednym z prelegentów konferencji jest Artur Dzięgielewski, który opowiedział o tym, jak zapewnienie pracownikom posiłku w godzinach pracy wpływa na ich motywację i efektywność.
Rozmowa z Katarzyną Opiekulską-Sozańską, organizatorką i dyrektorką LSJ HR Group.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty