Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Jeśli jesteś mieszkańcem ulicy Porannej, Sosnowej lub Środkowej na szczecińskim Bezrzeczu, to bez specjalnej przepustki do swojej posesji nie dojedziesz. Takie obostrzenia wprowadzi w przyszłym tygodniu wykonawca przebudowy ulicy Modrej i Koralowej.
Posiadanie przepustki będzie obowiązkowe już 1 czerwca - mówi Piotr Zieliński, rzecznik prasowy Miasta Szczecin do spraw inwestycji. - Wszystkie osoby, które mieszkają na posesji nr 77 na ulicy Modrej do ulicy Nowowiejskiej, a także ci, którzy muszą wyjechać z okolicznych uliczek, które w tym czasie będą miały zablokowany ten wyjazd, będą mogli uzyskać przepustki. U wykonawcy jest infolinia czynna od 9 do 14 w dni powszednie. Tam prosimy się zgłaszać do wykonawcy, aby taką przepustkę uzyskać.

Aby otrzymać przepustkę należy zadzwonić pod numer 734 474 557.

Zamknięty odcinek ulic Modrej i Koralowej, obok posiadaczy przepustek, będzie udostępniony także autobusom komunikacji miejskiej. Utrudnienia potrwają kilkanaście tygodni.
Posiadanie przepustki będzie obowiązkowe już 1 czerwca - mówi Piotr Zieliński, rzecznik prasowy Miasta Szczecin do spraw inwestycji.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty