Wyszło słońce, więc rozkwitł symbol Szczecina, jedne z najpiękniejszych magnolii w mieście, które znaleźć możecie przed Radiem Szczecin.
Co chwilę ktoś przystaje i robi zdjęcia.
- Właśnie robię zdjęcia, bo chcę wysłać moim przyjaciołom w Stanach Zjednoczonych i napisać im: minęła era krokusów, zaczęła era magnolii. Uwielbiam je. Mieszkam w Dąbiu, specjalnie stanęłam. - Wydaje mi się, że to jest najładniejsza magnolia w całym mieście. Dlatego, że jest największa, najstarsza i najbardziej ją kojarzę. Przy Polskim Radiu. - Piękna, strasznie mi się podobają - mówią mieszkańcy Szczecina.
Zapraszamy Was przed siedzibę radia - aleja Wojska Polskiego 73.
- Właśnie robię zdjęcia, bo chcę wysłać moim przyjaciołom w Stanach Zjednoczonych i napisać im: minęła era krokusów, zaczęła era magnolii. Uwielbiam je. Mieszkam w Dąbiu, specjalnie stanęłam. - Wydaje mi się, że to jest najładniejsza magnolia w całym mieście. Dlatego, że jest największa, najstarsza i najbardziej ją kojarzę. Przy Polskim Radiu. - Piękna, strasznie mi się podobają - mówią mieszkańcy Szczecina.
Zapraszamy Was przed siedzibę radia - aleja Wojska Polskiego 73.

Radio Szczecin