Radiowa magnolia zakwitła! Teraz ustawiają się do niej kolejki. Przechodnie chętnie fotografują drzewo przed Radiem Szczecin.
- Jest piękna, a co roku jest piękniejsza. Zdjęcie już zrobione i jest na Instagramie. Już wysłane wszystkim. Magnolia rozpoczyna nam wiosnę. Bardzo piękne są te drzewa. Fioletowe, różowe, białe. Fajnie się mieszają te kolory. W całym bloku mówię sąsiadkom, jakie są cudne magnolie, ale najpiękniejsze drzewo w całym Szczecinie jest tutaj - to wrażenia szczecinian podziwiających okaz przed siedzibą Radia Szczecin.

Radio Szczecin