Przez dobę zamknięty będzie przejazd kolejowy na ulicy Stołczyńskiej w Szczecinie.
Wymieniana tam będzie nawierzchnia w związku z budową szczecińskiej kolei metropolitalnej.
Zamknięty zostanie o godz. 18.
- Piesi będą mogli przechodzić, zabezpieczone będzie przejście. Pociągi też nie będą tamtędy jeździły, ale pamiętajmy, że jest to ruch towarowy, w tym momencie nie mamy tam jeszcze ruchu pasażerskiego - mówi Bartosz Pietrzykowski, rzecznik PKP w Zachodniopomorskiem.
Przejazd otwarty ma zostać w sobotę po południu; wykonawca nie podaje dokładnej godziny.
Zamknięty zostanie o godz. 18.
- Piesi będą mogli przechodzić, zabezpieczone będzie przejście. Pociągi też nie będą tamtędy jeździły, ale pamiętajmy, że jest to ruch towarowy, w tym momencie nie mamy tam jeszcze ruchu pasażerskiego - mówi Bartosz Pietrzykowski, rzecznik PKP w Zachodniopomorskiem.
Przejazd otwarty ma zostać w sobotę po południu; wykonawca nie podaje dokładnej godziny.

Radio Szczecin