Dwa razy jechał pod wpływem alkoholu, dwa razy skontrolowali go szczecińscy policjanci i dwa razy dostał mandat. Do zapłacenia ma w sumie 5 tysięcy złotych. To 28-latek, który poruszał się hulajnogą elektryczną.
Pierwszy raz policjanci złapali go w nocy, miał wtedy 1,5 promila. Drugi raz zatrzymany został zaledwie kilkanaście godzin później.
Tym razem miał już 2 promile alkoholu we krwi.
Tym razem miał już 2 promile alkoholu we krwi.

Radio Szczecin