To czas oszczędności w kranach - mówią samorządowcy i apelują o ich szczelne zakręcanie.
Prośby opublikowały władze Dobrej Szczecińskiej i Kobylanki. Urzędnicy apelują do mieszkańców, aby ograniczyli podlewanie trawników i napełnianie basenów. Z powodu suszy wody może zabraknąć, jeśli zbyt wiele osób na raz odkręci kurki.
O szczególną powściągliwość w laniu wody urzędnicy proszą w godzinach 6-10 i 16-23.
Od kilku lat to właśnie w naszym regionie susza jest najbardziej odczuwalna.
O szczególną powściągliwość w laniu wody urzędnicy proszą w godzinach 6-10 i 16-23.
Od kilku lat to właśnie w naszym regionie susza jest najbardziej odczuwalna.

Radio Szczecin