Od dziś zjazd z autostrady A6, w kierunku drogi szybkiego ruchu S3, odbywa się już nie jednym, a dwoma pasami ruchu - informuje Mateusz Grzeszczuk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie.
- Podobnie jak dla kierunku nad morze był jeden pas wyłączenia z autostrady. Teraz analogiczne rozwiązania wprowadzamy na kierunku powrotnym, czyli w miejscu gdzie zaczyna się łącznica, gdzie mamy pasy wyłączenia i dwa pasy ruchu. Ten pas środkowy będzie mógł służyć również do bezpośredniego zjazdu na łącznicę, która jest dwupasmowa - dodaje Grzeszczuk.
Zmiany na szczecińskim węźle Klucz będą głównym tematem przewodnim audycji "Lato Kierowców" z Radiem Szczecin. Program na żywo na naszej antenie w każdą wakacyjną niedzielę w godzinach od 14.00 do 18.00.
Zmiany na szczecińskim węźle Klucz będą głównym tematem przewodnim audycji "Lato Kierowców" z Radiem Szczecin. Program na żywo na naszej antenie w każdą wakacyjną niedzielę w godzinach od 14.00 do 18.00.

Radio Szczecin