Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. GDDKiA Szczecin
Fot. GDDKiA Szczecin
Fot. GDDKiA Szczecin
Fot. GDDKiA Szczecin
W Kołobrzegu trwa budowa wiaduktu w ramach łącznika drogi S6 z kołobrzeską obwodnicą. To kluczowy element całej inwestycji.
Prace przy wiadukcie trwają od wiosny. Dotychczas prowadzone były jednak po jego dwóch stronach, a we wtorek w godzinach porannych wykonawca rozpoczął łączenie obu elementów.

Trwa montaż belek prefabrykowanych - mówi Mateusz Grzeszczuk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

- Tych belek jest łączne 26 na obu wiaduktach. Mają długość 15 metrów i są obecnie montowane na już wykonanych przyczółkach wiaduktu - mówi Grzeszczuk.

W godzinach popołudniowych prace zostały przerwane i będą kontynuowane w nocy i nad ranem. Wykonawca planuje montaż kolejnych belek w godzinach od 3 do 7 rano, by nie wywoływać dodatkowych utrudnień drogowych.

Jak zapewnia inwestor, w czasie tegorocznego sezonu letniego prowadzone prace nie wpłyną na organizację ruchu. Jakichkolwiek utrudnień należy spodziewać się już po wakacjach, gdy tworzona droga będzie łączona z obecnie istniejącym układem komunikacyjnym.

Cała inwestycja będzie gotowa w kwietniu przyszłego roku, a jej koszt to 89 mln zł.
Trwa montaż belek prefabrykowanych - mówi Mateusz Grzeszczuk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty