Wieloletni kapitan Pogoni Szczecin odchodzi z Kotwicy Kołobrzeg. Nadmorski klub przeprowadza kolejną rewolucję kadrową.
Adam Frączczak nie jest już zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg. Były kapitan Portowców zdecydował się rozwiązać kontrakt z klubem za porozumieniem stron. Do Kołobrzegu wrócił po 11 latach, ale w Kotwicy spędził zaledwie pół roku. W tym czasie w 13 spotkaniach zdobył cztery bramki, a biało-niebiescy na ostatniej prostej wypuścili szansę awansu do I ligi.
Poza Frączczakiem z Kotwicą rozstaje się ośmiu innych graczy, którym wygasały umowy lub klub zdecydował się na ich rozwiązanie. Rewolucja kadrowa w Kołobrzegu trwa w najlepsze. Po zakontraktowaniu doświadczonego Jakuba Rzeźniczaka, z Kotwicą związał się urodzony w Szczecinie Jakub Żubrowski, czy wychowanek Dumy Pomorza Aron Stasiak. W barwach Kotwy występować będzie także pochodzący z Zimbabwe Tafara Alexander Madembo i młodzieżowy reprezentant Polski Miłosz Kurzydłowski. Kotwicę wzmocnił także znany z występów w Koronie Kielce Portugalczyk Filipe Oliveira. Początek rozgrywek II ligi już 22 lipca. W pierwszej kolejce Kotwica zagra u siebie z Polonią Bytom.
Poza Frączczakiem z Kotwicą rozstaje się ośmiu innych graczy, którym wygasały umowy lub klub zdecydował się na ich rozwiązanie. Rewolucja kadrowa w Kołobrzegu trwa w najlepsze. Po zakontraktowaniu doświadczonego Jakuba Rzeźniczaka, z Kotwicą związał się urodzony w Szczecinie Jakub Żubrowski, czy wychowanek Dumy Pomorza Aron Stasiak. W barwach Kotwy występować będzie także pochodzący z Zimbabwe Tafara Alexander Madembo i młodzieżowy reprezentant Polski Miłosz Kurzydłowski. Kotwicę wzmocnił także znany z występów w Koronie Kielce Portugalczyk Filipe Oliveira. Początek rozgrywek II ligi już 22 lipca. W pierwszej kolejce Kotwica zagra u siebie z Polonią Bytom.

Radio Szczecin