Trzy dodatkowe linie autobusowe uruchomi - po dzisiejszym meczu Pogoni Szczecin z Widzewem Łódź - Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego. Około godziny 22:15 odjadą one z ulicy Twardowskiego.
W kierunku Osiedla Kasztanowego uruchomiona zostanie linia D 32. Linia D 31 - przez Osiedle Słoneczne - pojedzie w kierunku Osiedla Bukowego. Natomiast linia D33 zawiezie kibiców w kierunku Polic - trasą przez ulice: Poniatowskiego, Traugutta i Przyjaciół Żołnierza. Wszystkie przystanki dla dodatkowych linii autobusowych będą przystankami na żądanie.
Po dzisiejszym meczu do dyspozycji kibiców nie będzie dodatkowych tramwajów - przede wszystkim ze względu na przebudowę torowisk w rejonie Krzekowa.
Po dzisiejszym meczu do dyspozycji kibiców nie będzie dodatkowych tramwajów - przede wszystkim ze względu na przebudowę torowisk w rejonie Krzekowa.

Radio Szczecin