Oddział okulistyki w Szpitalu Wojewódzkim przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie jest zawieszony na dwa miesiące z powodu braku lekarzy.
W oddziale pracuje trzech lekarzy specjalistów, jeden lekarz bez specjalizacji z warunkowym
prawem wykonywania zawodu oraz jeden rezydent. To jednak za mało, by oddział mógł działać.
Zawieszone zostają także dyżury ostre pełnione całodobowo w środy.
Bez zmian działa poradnia okulistyczna. Szpital pracuje nad pozyskaniem nowej kadry.
prawem wykonywania zawodu oraz jeden rezydent. To jednak za mało, by oddział mógł działać.
Zawieszone zostają także dyżury ostre pełnione całodobowo w środy.
Bez zmian działa poradnia okulistyczna. Szpital pracuje nad pozyskaniem nowej kadry.

Radio Szczecin