Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Oddział okulistyki w Szpitalu Wojewódzkim przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie jest zawieszony na dwa miesiące z powodu braku lekarzy.
W oddziale pracuje trzech lekarzy specjalistów, jeden lekarz bez specjalizacji z warunkowym
prawem wykonywania zawodu oraz jeden rezydent. To jednak za mało, by oddział mógł działać.

Zawieszone zostają także dyżury ostre pełnione całodobowo w środy.

Bez zmian działa poradnia okulistyczna. Szpital pracuje nad pozyskaniem nowej kadry.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty