Ponad 120 km/h i pijany pędził Volvo ulicami Szczecina - 22-letniego pirata drogowego zatrzymała policyjna grupa SPEED.
Funkcjonariusze zwrócili na niego uwagę, gdy przekroczył prędkość o ponad 50 km/h. Jak się okazało - kierowca miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
22-latek z powiatu kamieńskiego musi zapłacić 1500 złotych mandatu, a za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie teraz przed sądem.
22-latek z powiatu kamieńskiego musi zapłacić 1500 złotych mandatu, a za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie teraz przed sądem.

Radio Szczecin