Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Finalistka amerykańskiego Mam Talent Sara James gwiazdą tegorocznych Żagli 2023. Impreza, nie tylko dla żeglarzy, odbędzie się w Szczecinie w dniach od 18 do 20 sierpnia.
W trakcie trzydniowego święta zaplanowano łącznie aż siedem koncertów. Obok Sary James, zagrają także takie gwiazdy jak - między innymi Bryska czy Julia Pietrucha. Organizatorzy przewidują także scenę szantową. Do Szczecina przyjadą między innymi Cheap Tobacco i EKT Gdynia.

W trakcie tegorocznych żagli odbędzie się także Festiwal Orkiestr Dętych. Weźmie w nim udział osiem zespołów. Program kulturalny dopełnią wesołe miasteczka i - co najważniejsze - liczne jachty i żaglowce. Wielkie żeglarskie święto odbędzie się oczywiście na szczecińskiej Łasztowni oraz w okolicach Wałów Chrobrego.
Relacja Karola Cieplińskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty